MENU
Головна » Статті » Про ремонти » Вікна

Від чого запотівають вікна в приміщенні
Напевно з проблемою запотівання вікон стикалися практично всі власники пластикових вікон. Слід знати що для вирішення даної проблеми можливі різні причини. Давайте спробуємо з'ясувати, чому це відбувається? 

Конденсат та процеси утворення на вікнах із пластику найбільш подібний на запітніння автомобільних вікон. Конденсат, як правило, утворюється через підвищену вологость повітря в самій кімнаті, а також різницями між температурою зовні і в середині приміщення. Для того щоб зменшити запітніння пластикових вікон слід забезпечити постійне провітрювання приміщення. Краще всього відразу купувати пластикові вікна, які мають клапанну вентиляцію. Установка клапанної вентиляції надійно захистить Ваше вікно від запотівання. Найчастіше рясне виділення конденсату на пластиковому вікні робить його схожим на плачуче вікно. При ретельному аналізі, ставало очевидно, що плачуче вікно утворилося внаслідок ремонту, який проводився в приміщенні. Запітніння вікон в цьому випадку може бути викликане виділенням вологи свіжої штукатуркою, плиткою,а також фарбою. Коли повне висихання оздоблювальних матеріалів, що знаходяться в приміщенні, може відбуватися навіть більше одного року, і весь цей час в приміщення буде надходити додаткова волога. Для того щоб запобігти запотіванню пластикового вікна в приміщенні з недавно зробленим ремонтом, необхідно встановити якісну систему вентиляції. Також причиною запотівання вікна можуть стати неякісно установлені откоси з порушеням. Неякісна герметичність сильно понижує температуру в кімнаті і тим самим сприяє їх запітніння. Найчастіше пластикові вікна починають «плакати» у тих власників, які монтували віконні укоси своїми руками. Запітніння також може відбуватися і за наявності на укосах свіжої штукатурки, так як вона дає надлишкове виділення вологи.
Категорія: Вікна | Додав: neruxomist-lviv (15.01.2015) | Автор: Від чого запотівають вікна
Переглядів: 1393 | Теги: від чого запотівають вікна, на пластиковому вікні, Виділення, проблема запотівання вікон, конденсату | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]